Shark

Klub Sztuk Walk SHARK swoją działalność rozpoczął w 2011r i jest to nowoczesny, profesjonalny obiekt wyposażony w ring bokserski, klatkę oktagonu, maty oraz strefę cross o łącznej powierzchni  800 m2. Shark stanowi w pełni wyposażoną bazę treningową do sportów walki i zajęć cross.

Współpracujemy z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą trenerską. Znajdziecie u nas zajęcia m.in. z: BJJ, BOKS, ZAPASY, MMA, MUAY THAI, KRAV MAGA, KICKBOXING, NO GI  oraz zajęcia dla dzieci od 5lat: JUDO, NO GI, KICKBOXING, ZAPASY, BJJ oraz GRAPPLING.

Zaufanie i entuzjazm ćwiczących w połączeniu z ofertą klubu tworzą tu niepowtarzalną atmosferę, dzięki której budujemy wspólnie społeczność postępującą według zasad fair-play.

Powody, żeby do nas dołączyć?

- Profesjonalna Kadra Trenerska

- Bogata oferta treningowa

- Treningi dla dzieci

- Profesjonalne wyposażenie klubu

- Strefa FIGHT 600 m2

- Strefa Cross 200 m2

- Rodzinna Atmosfera

- Darmowe Wi-Fi

- Darmowy parking

Przyjdź, a sam się przekonasz, że naprawdę warto!

FREE PASS
trenuj dziś za DARMO