Shark

Shark TV to nasze dziecko, z którego jesteśmy bardzo dumni :D Od 2018 roku działamy w tym zakresie i staramy się zaskakiwać Was coraz to nowymi pomysłami :) Chcemy, abyście jak najwięcej o nas wiedzieli, pokazujemy Wam relacje z wszelkich wydarzeń jakie odbywają się u nas w Klubie: seminaria, zawody dla dzieciaków, wywiady live - absolutnie wszystko :)

Gdzie nas znajdziecie? Oczywiście na Youtube pod jakże tajemniczą nazwą: Shark TV :) (w ramach pomocy podsyłamy również link;) https://www.youtube.com/SHARKLODZ)

Shark TV tworzy dwóch pozytywnie zakręconych chłopaków, bez których to wszystko by się nie udało. Adam Zalewski - redaktor i Kamil Pokrzywa - kamerzysta. Wspólnie walczą z montażem, aby wszystko co później widzicie było na jak najwyższym poziomie. Kim oni są? Oto kilka słów, które mówią sami o sobie :)

 

 

Adam - Z wykształcenia jestem dziennikarzem i pedagogiem resocjalizacji, prywatnie – sportowcem pełną gębą. Trenuję biegi długodystansowe, triathlon oraz tenis. Ponadto złą energię uwalniam, ćwicząc boks. MMA w praktyce tak, ale tylko z moim psiakiem, naprawdę doskonałym zapaśnikiem. Niech Was nie zmyli zdjęcie – pasa FEN-u nigdy nie udało mi się zdobyć, a jedynie na chwilę pożyczyć od Daniela „Rutka” Rutkowskiego. No ale co potrzymałem, to moje. Razem z moim świetnym kolegą Kamilem współtworzę kanał YouTube SHARK TV, w swoich materiałach pokazując Wam bardziej przyjazne oblicze sportów walki, prowadząc wywiady z gwiazdami boksu, kickboxingu, zapasów czy MMA i komentując bieżące tematy w branży.

FREE PASS
trenuj dziś za DARMO
ODBIERZ ZAPROSZENIE