ZAWODY
SEKCJA BOKS
29.01 Gala Suzuki Boxing Night- Janek Lauk
19-20.03 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Maciej Dziubiński, Wiktor Bobnis oraz Jan Lauk 1 miejsce
28.05 Bieszczadzka Zadyma Bokserska- Jan Lauk
25.06 ll Puchar Województwa Łódzkiego LZS, WSZYSTKIE WYGRANE:
Jakub Smulczyk, Krystian Turbiarz, Maciej Dziubiński, Wiktor Bobnis, Mateusz Gąsiński
17.09 Tymex Boxing Night- Jan Lauk
1-2.10 ll Gala Sportów Walk
Wiktor Bobnis, Maciej Dziubiński- wygrana
Ihor Skryphenko- przegrana
SEKCJA JUDO
1-3.04 Akademickie Mistrzostwa Polski- Patrycja Skupień 1 miejsce
24-26.07 Uniwersyteckie Igrzyska Europejskie- Patrycja Skupień
19.11 Zawody
Piotr Heidek 3 miejsce
Kacper Heidek 2 miejsce
SEKCJA Brazilian Jiu Jitsu
26-27.02 Xll Mistrzostwa Polski NO GI BJJ
Adrian Kaczmarek 1 miejsce
26-27.02 Mistrzostwa Polski NO GI dla dzieci
Adrian Cieślak 11 miejsce
Norbert Gumola 8 miejsce
Igor Gumola 2 miejsce
Denys Pasko 16 miejsce
12.03 NO GI Next Level Cup
Jacek Grela 1 miejsce
Julia Sacheva 1 miejsce
Adrian Cieślak 1 miejsce
Norbert Gumola 1 miejsce
Józef Rudewicz- Glimm 3 miejsce
24.04 MP ADCC
Adrian Kaczmarek 1 miejsce
24-25.06 Xll Puchar Polski BJJ NO GI
2x srebro
1x brąz
22.10 Mistrzostwa Mazowsza
Julia Sacheva 1 miejsce
Józef Rudewicz-Glimm 1 miejsce
Adrian Cieślak 1 miejsce
Denys Pasko 2 miejsce
3.12 BJJ Winter Open
Julia Sacheva 1 miejsce
Eva Buzhenko 1 miejsce
Jakub Ozimek 2 miejsce
Anastasiia Holovko 3 miejsce
Michał Stokowski 3 miejsce
Dariusz Dec 3 miejsce
SEKCJA MMA
9.04 III Mistrzostwa MMA
2x złoto
2x srebro
1x brąz
11.06 MMA Polska
Paulina Konik
Michał Stokowski
8-9.10 V Mistrzostwa Polski MMA
Eva Buzhenko 2 miejsce
Michał Stokowski 2 miejsce
15.10 ALMMA
Eva Buzhenko 1 miejsce
Michał Stokowski 2 miejsce
5.11 Klincz Fight Night
Danil Fedenko - wygrana
19.11 ALMMA
Danil Fedenko 1 miejsce
Eva Buzhenko 1 miejsce
SEKCJA MUAY THAI
1-3.04 Mistrzostwa Polski Muay Thai
Igor Lekston 2 miejsce
SEKCJA KICKBOXING
7.05 Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu
Oskar Zawiślak 1 miejsce
27-29.05 Mistrzostwa Polski Kadetów, Juniorów oraz Seniorów Kickboxingu w formułach PF, LC oraz KL
Oskar Zawiślak 1 miejsce
14-18.07 Uniwersyteckie Igrzyska Europejskie
Oskar Zawiślak 2 miejsce
14-18.11 Mistrzostwa Europy Seniorów w Kickboxingu
Oskar Zawiślak 3 miejsce
SEKCJA ZAPASY
3-4.06 Mistrzostwa Polski Seniorów w stylu wolnym
Filip Rogut 3 miejsce
25.06 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Tadeusza i Zygmunta Strusa
Igor Zalewski ( 2 walki w nowej kategorii)
9-10.07 Turniej Zapaśniczy Grand Prix de Espania
Filip Rogut 5 miejsce
20.07 Zawody Zapaśnicze w Warszawie
Filip Rogut
1-2.10 Zapaśnicze Święto Łodzi
Inha Chebotorova 1 miejsce
Basia Jasińska 3 miejsce
Jakub Michalak 7 miejsce
4.12 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Weronika Olczyk 1 miejsce
Inha Chebotorova 1 miejsce
Filip Kilian 1 miejsce